Strona główna
FAQ
WebTrustWebTrust for Extended ValidationWebTrust for Certification Authorities
Newsletter
Dopisz się do listy osób regularnie otrzymujących informacje o nowościach oraz aktualnych akcjach promocyjnych.>> więcej
 
Strona główna  Informacje dodatkowe  CERTUM PCC - Urząd godny zaufania

CERTUM PCC - Urząd godny zaufania

CERTUM PCC jest międzynarodowym urzędem certyfikacyjnym wydającym certyfikaty zaufane w sieci globalnej, który został wpisany przez Ministra Gospodarki pod nr 1 w rejestrze kwalifikowanych podmiotów świadczących usługi certyfikacyjne w Polsce. Jako pierwszy urząd w Polsce i w Europie Środkowej, który ma certyfikat WebTrust i jeden z pierwszej piątki firm europejskich, które go otrzymały, plasując się w pierwszej piętnastce firm na świecie, które go posiadają.

W lutym 2008 r. liczba certyfikatów wydanych przez CERTUM PCC przekroczyła 1,5 miliona. Osiągnęliśmy to jako pierwszy urząd certyfikacji w Polsce.

Potwierdzona jakość – mając na celu świadczenie usług o najwyższej jakości, CERTUM PCC jako jednostka organizacyjna Unizeto Technologies S.A. pomyślnie przeszło szereg audytów, w tym:

  • audyt związany z uzyskaniem certyfikatu WebTrust. Certyfikat jest potwierdzeniem zgodności z międzynarodowymi standardami dla Centrów Certyfikacji w zakresie prowadzenia działalności związanej z bezpieczeństwem informacji. Był to pierwszy audyt organizacji WebTrust w Europie Środkowej
  • oraz audyty w wyniku których, uzyskane zostały certyfikaty zgodności z normami: ISO 9001:2008, AQAP 2110:2009, PN-I-07799-2:2005 oraz Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego II stopnia.

 

Zakup bezpośredni – korzystając z oferty certyfikatów SSL masz pewność, że kupujesz produkt z pierwszej ręki. Bez pośredników, bez przedstawicieli i osób trzecich. Tym samym zdobywasz gwarancję pełnej odpowiedzialności ze strony CERTUM PCC.

 

Doświadczenie – działalność CERTUM PCC trwa nieprzerwanie od 1998 roku. W tym czasie CERTUM PCC obsługiwało setki tysięcy klientów, w tym jedne z największych podmiotów w kraju takich jak PZU Życie S.A, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A , Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego czy też Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

 

Wsparcie techniczne – do Twojej dyspozycji oddajemy kompetentny zespól konsultantów, który odpowie na każde pytanie i pomoże w rozwiązaniu wszelkich problemów. Masz możliwość kontaktu mailowego bądź jeszcze efektywniejszego – poprzez infolinię. Wszystko w języku polskim.

 

Kompatybilność i zaufanie – produkty CERTUM PCC są akceptowane za zaufane przez wszystkie globalne przeglądarki internetowe. W efekcie Twoi użytkownicy nigdy nie zobaczą komunikatu o tym, że strona którą odwiedzają została autoryzowana przez nieznane niezaufane centrum certyfikacji.

do góry ^