Strona główna
FAQ
WebTrustWebTrust for Extended ValidationWebTrust for Certification Authorities
Strona główna  Informacje  Informacje prawne

Informacje prawne

Nota prawna

Serwis ssl.certum.pl został przygotowany przez Unizeto Technologies SA jako serwis informacyjny dla naszych klientów. Prawa autorskie do materiałów zawartych w serwisie przysługują Unizeto Technologies SA i podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o „Ochronie Praw Autorskich i Praw Pokrewnych".

Kopiowanie, wykorzystywanie tekstów i elementów graficznych ze stron serwisu wymaga pisemnej zgody Unizeto Technologies SA lub podania źródła wykorzystanych informacji.

Polityka prywatności

CERTUM - Powszechne Centrum Certyfikacji w prowadzonej przez siebie działalności kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo i ochronę informacji w Internecie. Dlatego czujemy się w obowiązku poinformować Państwa o naszych zasadach postępowania z danymi uzyskanymi dzięki korzystaniu z naszych stron www.

Dotyczy to plików cookies wykorzystywanych przez nas wewnętrznie jedynie do celów technicznych i prowadzenia statystyk. Dane te gromadzone są i przechowywane z uwzględnieniem stosownych środków bezpieczeństwa, zgodnie z obowiązującymi normami i standardami. Dostęp do danych ograniczony jest do pracowników Unizeto w ramach obowiązków służbowych.

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Poniższy Regulamin określa zasady i warunki techniczne świadczenia usług drogą elektroniczną przez Unizeto Technologies SA.

Pobierz plik

do góry ^